Szybki kontakt

  • kontakt@ubezpieczeniakoncept.pl

  • tel. +48 602 430 737

  • ul. Jedności 22a

  • 41-218 Sosnowiecconcordia UT
aviva
generali
compensa
warta
aviva
mto
liberty
proama
axa direct
aviva

Nagrody i certyfikaty
Concordia Ubezpieczenia
Kredytobiorca

Ubiegając się o kredyt bankowy często spotykamy się z wymogiem zawarcia ubezpieczenia na życie Kredytobiorcy, ubezpieczenia kredytowanego domu, mieszkania, nieruchomości w budowie lub samochodu, jako zabezpieczenie spłaty kredytu.

Ubezpieczenie na życie Kredytobiorcy

Jest to ubezpieczenie stanowiące zabezpieczenie spłaty kredytu w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub śmierci Kredytobiorcy. Daje poczucie bezpieczeństwa obu stronom – Bank ma gwarancję uregulowania należności, Klient jest pewien, że jego najbliżsi uzyskają pomoc w spłacie zobowiązań kredytowych.

Często spłacając kredyt, szukamy rozwiązania, które ochroni nas i naszych bliskich przed konsekwencjami finansowymi nagłych i nieprzewidzianych zdarzeń.
Ubezpieczenie na życie może być pomocne gdy pojawi się choroba, potrzeba operacji, hospitalizacja czy nawet niezdolność do pracy. Ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie, może przejąć spłatę kredytu i wszelkich opłat związanych z utrzymaniem domu.
Warto dobrać zakres ubezpieczenia na miarę swoich potrzeb i oczekiwań.

Ubezpieczenie nieruchomości

Podpisując umowę ubezpieczenia domu czy mieszkania - wymaganą przez kredytodawcę, warto zadbać nie tylko o interesy banku, ubezpieczając wyłącznie „ substancję budowlaną”, ale również należy pomyśleć o kosztach odtworzenia mebli, wykładzin, sprzętu sportowego, AGD, RTV, komputerowego, artykułów kuchennych, zapasów, odzieży.
Nieszczęścia się zdarzają; nie zawsze u innych.
Zadbajmy o środki na przywrócenie normalności w życiu naszej rodziny po szkodzie.

Ubezpieczenie majątku przedsiębiorstwa

To ubezpieczenie skierowane do chcących ubezpieczyć kredytowany majątek swojej firmy. Stanowi ono zabezpieczenie finansowe przedsiębiorstwa.

Ubezpieczenie sprzętu rolniczego

Jest to ubezpieczenie dla właścicieli gospodarstw rolnych. Dzięki pakietowi ubezpieczeń Agro, ochroną ubezpieczeniową mogą zostać objęte maszyny i sprzęt rolniczy, ale również osoby od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Chcesz kupić ubezpieczenie lub dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, skontaktuj się z nami.